Výstavní stojany

LINEA BAOR působí na středoevropském trhu, zejména v České republice a na Slovensku, a je významným referenčním bodem pro všechny, kdo potřebují podporu při vytvoření nebo oživeni svého výstavního prostoru. Spolupracujeme s přední italskou společností specializující se na výstavní systémy vhodné jak pro prezentaci OBKLADŮ, DLAŽEB a PARKET, tak i OKEN a DVEŘÍ.

Zajistíme vám podporu pro kompletní realizaci vašeho SHOWROOMU na vysoké úrovni, kde DESIGN bude hrát hlavní roli a umožní vám využít vaše prostory na maximum a zároveň optimalizovat prodej produktů.

Naše VÝSTAVNÍ STOJANY jsou navrhovány a vyráběny v ITÁLII, což garantuje dosažení nejlepšího výsledku v oblasti funkčnosti i designu. Všechny typy můžeme na přání zákazníka upravit na míru, co se týče barev, rozměrů, druhu nátěrů a celkového vzhledu stojanů.

Zde vám představujeme některé z našich nejúspěšnějších modelů. Neváhejte navštívit naši stránku WWW.SHOWMOTION.IT , kde naleznete všechny dostupné varianty.“

 

Stojany na dlaždičky

Pokud si přejete dát svému showroomu nový kabát nebo jen potřebujete vystavit další materiál, jsou naše stojany pro prezentaci dlaždic a obkladů ideálním řešením. Všechny stojany jsou navrhovány a vyráběny v Itálii, kde denně usilujeme o dosažení co nejlepšího výsledku v oblasti funkčnosti i designu. Můžete vystavovat velké množství materiálu na malém prostoru, neslevit však z nároků na eleganci a praktičnost. Všechny naše stojany lze upravit dle přání zákazníka.

Vidět vše

stojany na dveře a okna

Svět designu zaměřený na výrobce a prodejce dveří a oken. Díky našim stojanům budete moci svůj prostor využít naplno a prezentovat bezpečnostní i interiérové dveře a plastová i dřevěná okna jakýchkoli rozměrů.

Toužíte-li po avantgardním showroomu, rádi ho pro vás vybavíme.

Vidět vše

Níže naleznete ukázky námi realizovaných showroomů.

Pro jakékoli další informace nás kontaktujte na e-mailu: lineabaor@gmail.com, ozveme se vám co nejdříve.