Dlaždice

Přímo z kolébky keramického průmyslu vám přinášíme to nejlepší z MADE IN ITALY za mimořádně výhodné ceny. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci keramiky ve městě SASSUOLO, a můžeme vám proto nabídnout širokou škálu GLAZOVANÉ SLINUTÉ DLAŽBY pro PODLAHY a OBKLADY vhodné do vašich interiérů i exteriérů, ať už si zvolíte fascinující MOZAIKY nebo eleganci VELKOFORMÁTOVÝCH produktů. U výrobců jsme si vybudovali silnou pozici, zaměřujeme se na nákup velkoobchodního množství a skladových zásob od těch nejlepších dodavatelů na trhu. Díky tomu můžeme nabízet materiál za výrobní cenu a vyhovět jakémukoli vašemu požadavku.

K dispozici máme sklad dlaždiček a velkoformátových dlaždic o rozloze milionů metrů čtverečních.

GRES IMITACE DŘEVA

Podlahy z glazované slinuté dlažby ve vzhledu imitace dřeva jsou vhodnou alternativou klasických dřevěných parket s tím rozdílem, že slinutá dlažba je nezničitelná, nepoškrábe se, má nízkou nasákavost a nevyžaduje žádnou údržbu. Nabízíme různé formáty klasických, vintage i moderních řešení, nikdy však nezapomínáme na styl, který dodá to správné teplo domova a zachytí krásu a emoce přírody.

GRES IMITACE BETONU

Moderní slinutá dlažba je charakterizována důrazem na kreativitu a design, trendové barvy a přírodní povrchy. Dlaždice, které přinášejí nekonečné možnosti při zařizování jak soukromých, tak komerčních interiérů, zaručují prvotřídní kvalitu a splňují veškeré požadavky, které jsou na tyto výrobky kladeny.

GRES IMITACE MRAMORU

Slinutá dlažba v imitaci mramoru v sobě snoubí vzácnou estetickou dokonalost a špičkové technické provedení. Nabízíme tu nejkvalitnější slinutou dlažbu se vzhledem mramoru. Okouzlující krása kreseb a žilkování váš prostor rozjasní a působí elegantně. K dispozici máme také různé typy velkoformátových dlaždic o tloušťce 6 mm a 12 mm.

GRES IMITACE KAMENE

V těchto dlaždicích se snoubí elegance a odolnost. Strukturované nebo přírodní povrchy jsou ideální volbou pro dotvoření interiéru vašeho bydlení, dosáhnete moderního a soudobého vzhledu. Slinutá dlažba v imitaci kamene se inspiruje materiálem, jehož kouzlo spočívá v tom, že pomocí různých barevných odstínů a žilkování odkazuje jednak na místo, odkud pochází, ale zároveň na způsob vzniku během miliony let probíhající sedimentace. Díky tomu je tento materiál zcela jedinečný.

VENKOVNÍ GRESOVÉ DLAŽDICE

Dlažba vhodná pro exteriérové použití, např. chodníky, dvory, vjezdy, terasy a balkóny. Abychom dokázali uspokojit veškeré vaše požadavky, doporučíme a navrhneme vám produkty v mnoha různých barevných i rozměrových variantách. Nejdůležitějšími vlastnostmi tohoto produktu je protiskluzová úprava a mrazuvzdornost.

ZESÍLENÁ GRESOVÁ DLAŽBA 20 MM

Slinutá keramická dlažba se vyznačuje odolností, tvrdostí a kvalitou, dodávaná je v tloušťce 20 mm v imitaci dřeva a kamene. Tyto trvalé a stálé povrchy jsou vhodné pro zahrady, terasy, bazény, chodníky a dvory a jsou mrazuvzdorné. Jedná se o dlažbu vhodnou pro pojezd, nedeformuje se, časem neztrácí své vlastnosti, čištění tohoto povrchu je snadné a díky zesílené tloušťce lze dlažbu pokládat přímo do terénu, případně na vhodné podklady, a to i bez lepení.

OBKLADY

Díky nepřebernému množství nabízených produktů se vaše kuchyně nebo koupelna stane jedinečným a příjemným prostorem. Dovolujeme si vám nabídnout široký sortiment obkladů, od rustikálních po moderní, od klasických po minimalistické. Obkladové dlaždičky jsou k dispozici v různých barvách a velikostech a nabízejí desítky vzorů, dejte průchod své kreativitě, fantazii se meze nekladou.